|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-05-18 21:01:04
|
2542
|
Sziasztok,
a magunk részéröl köszönöm az infot:-)))
Nekem a k...-csavarhuzo készlet tette be a kaput, a 10 db-os készlettel 2 csavart tudtak meghuzni.
Üdv: Z. |
|
A hozzászólás:
 |
Beauty of Buda
2007-05-17 15:04:14
|
2541
|
| Naná hogy nem baj!Engem most lehet kitílt a Gábor mert ezt leírtam a fórumába! |
|
Előzmény:
 |
dori0503
2007-05-17 15:02:19
|
2540
|
| Engedelmeddel továbbvittem az "üzenetedet" más fórumokra is...nem baj remélem?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|