Keresés

Részletes keresés

Poche :) Creative Commons License 2007-05-17 14:51:29 2534
Kedves Gábor!

Ezeket az infókat maguk a gyártók tették közzé, nincs benne semmi törvénysértő, ha leírjuk! Sőőőt, életeket menthet! De ahogy gondolod....


Üdv!Cs



Beauty of Buda Creative Commons License 2007-05-17 14:50:52 2533
Látom benneteket nem érdekel ha belehal pár cica a tápban!Elnézést hogy mertem figyelmeztetni az embereket!Látom a stílusotok mit sem változik egyre ellenszenvesebbek vagytok a jó szándékú emberekkel!
A hozzászólás:
Gabinet Creative Commons License 2007-05-17 14:46:46 2531
Köszönjük a tájékoztatást.................. Hozzáfűzném, hogy lehetne, sőt kellene tartózkodni a márkanevek ilyetén szövegkörnyezetben történő leírásától, valamint ennek a hírnek a kitárgyalása nem témája ennek a topiknak, tehát javasolnám Beauty of Budának, hogy ha témát folytatni szeretné, nyisson neki topikot. ........Kérek mindenkit, szivlelje meg a fentieket!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!