|
|
|
|
 |
Poche :)
2007-05-17 14:51:29
|
2534
|
Kedves Gábor!
Ezeket az infókat maguk a gyártók tették közzé, nincs benne semmi törvénysértő, ha leírjuk! Sőőőt, életeket menthet! De ahogy gondolod....
Üdv!Cs
|
|
 |
Beauty of Buda
2007-05-17 14:50:52
|
2533
|
| Látom benneteket nem érdekel ha belehal pár cica a tápban!Elnézést hogy mertem figyelmeztetni az embereket!Látom a stílusotok mit sem változik egyre ellenszenvesebbek vagytok a jó szándékú emberekkel! |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2007-05-17 14:46:46
|
2531
|
| Köszönjük a tájékoztatást.................. Hozzáfűzném, hogy lehetne, sőt kellene tartózkodni a márkanevek ilyetén szövegkörnyezetben történő leírásától, valamint ennek a hírnek a kitárgyalása nem témája ennek a topiknak, tehát javasolnám Beauty of Budának, hogy ha témát folytatni szeretné, nyisson neki topikot. ........Kérek mindenkit, szivlelje meg a fentieket!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|