Keresés

Részletes keresés

DJ Szegecs Creative Commons License 2007-05-28 14:25:24 3873
Milyen vakut tettél rá? Nem lehet, hogy túl nagy volt a talpfeszültség, és az nyírta ki az S7000 elektronikáját?
A hozzászólás:
gytam Creative Commons License 2007-05-17 11:01:49 3869

Sziasztok!

Az S7000 külső vakupapucsával vannak gondjaim. A vakum kb. 5-ször villant fel vele, azóta nem működik. Vaku tesztre villan, de a gép nem villantja el. Mi lehet a baj, illetve mennyiért és hol javítható?

 

Üdv

gytam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!