|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
malacy
2007-05-17 10:17:33
|
211
|
| Köszi gyerekek! Akkor megpróbálom szűrővel, mert eléggé zavaró, hogy visszatükröződik a tvkben ahogy felveszem. Tényleg kár, hogy nem működnek, akkor könnyebb dolgom lenne valamivel. De még csak az 50-es 60-as éveknél tartok, a későbbi darabok között már lesz amit be lehet üzemelni.
Visszatérve a témához, a márka mennyit számít szerintetek??? Mert pl. az edigitalnál 3900 pénzért már kapható, viszont láttam 8000 körül Hoya márkájút amiről azért már hallottam videós berkekben. |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2007-05-16 16:41:09
|
210
|
A "polárhatás" akkor a legnagyobb, ha kb. 30-40 fokra állsz az üvegtől, ahogy arnyekxxx kartárs képén látod. Szemben állva a tükröző felülettel semmit sem csinál. Vagyis nem általános csodaszer. Kár, hogy üzemképtelenek a tv-k :-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|