Na , a nyugalom visszatérése végett, - bár ezt a topicot biztosan nem olvassa a Karossz, de ugy döntöttem ide irom a folytatást:
szoval ha olvasod, az utolsó üzenetedre csak annyit:
én nem irtam elő mit csinálj, mit irj, csak felvetettem egy lehetőséget, ötletet, sajnálom, ha nem tetszett ennyi.
Viszont itt kimondom őszintén- mert itt állitólag lehet- hogy ritka nagy tirpák vagy , olyan monumentális, hogy akkorával mostanában nem nagyon találkoztam..
(ugye attól mert valaki akvarista még lehet őszinte megnyilvánulása nem? :-)
Te hangsúlyozod a támadásokat, közben te vagy az, aki folyton megtámad valakit mert annak van egy önálló elképzelése, ötlete, ami speciel keresztezi a te lexikális tudásodat, néha lehet még meg is haladja..
Amúgy ne aggódj érted se nagyon dobognak itt a csöpp kis szivek elhiheted..
most pedig felteszek neked egy kérdést: te mennyire éreznéd jól magad egy fórumon, ha lenne egy tag, aki "betegesen okosnak vallva magát" állandóan megkérdőjelezné, kijavitaná, überelné, megcáfolná minden egyes hozzászólásodat, és a többiekét is???
Csak azért, mert én valahogy nagyon nem érzem igy jól magam, hogy lököd állandóan a zagyvaságaidat, meg a figyelmeztetéseidet, holott semmiféle gyakorlati tapasztalatod nincs. Lágyitásra figyelni, meg etetéssel óvatosan, szerinted más ezeket nem olvasta csak te? Egy különbséggel: más csinálta is ezeket rajtad kivül, mig te csak olvastad...
ennyi dióhéjban a véleményem.. |