Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 14:36:33 103

várjál lehet megfejtettem a titkot:

 

a hozzászólása végén emlitést tesz az óvodáról, stb. hogy ott rendesen szó szerint belerugnak egymásba tehát:

 

1. nem volt gyerekszobája

2. rendszeresen bántalmazták az óvodában, iskolában stb..lehet nem ok nélkül..:-)

Előzmény:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 14:16:37 102

Na , a nyugalom visszatérése végett, - bár ezt a topicot biztosan nem olvassa a Karossz, de ugy döntöttem ide irom a folytatást:

 

szoval ha olvasod, az utolsó üzenetedre csak annyit:

 

én nem irtam elő mit csinálj, mit irj, csak felvetettem egy lehetőséget, ötletet, sajnálom, ha nem tetszett ennyi.

 

Viszont itt kimondom őszintén- mert itt állitólag lehet- hogy ritka nagy tirpák vagy , olyan monumentális, hogy akkorával mostanában nem nagyon találkoztam..

(ugye attól mert valaki akvarista még lehet őszinte megnyilvánulása nem? :-)

 

Te hangsúlyozod a támadásokat, közben te vagy az, aki folyton megtámad valakit mert annak van egy önálló elképzelése, ötlete, ami speciel keresztezi a te lexikális tudásodat, néha lehet még meg is haladja..

 

Amúgy ne aggódj érted se nagyon dobognak itt a csöpp kis szivek elhiheted..

 

most pedig felteszek neked egy kérdést: te mennyire éreznéd jól magad egy fórumon, ha lenne egy tag, aki "betegesen okosnak vallva magát" állandóan megkérdőjelezné, kijavitaná, überelné, megcáfolná minden egyes hozzászólásodat, és a többiekét is???

 

Csak azért, mert én valahogy nagyon nem érzem igy jól magam, hogy lököd állandóan a zagyvaságaidat, meg a figyelmeztetéseidet, holott semmiféle gyakorlati tapasztalatod nincs. Lágyitásra figyelni, meg etetéssel óvatosan, szerinted más ezeket nem olvasta csak te? Egy különbséggel: más csinálta is ezeket rajtad kivül, mig te csak olvastad...

 

ennyi dióhéjban a véleményem.. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!