Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 12:04:48 95
Ja és hozzáteszem én is, hogy pláne semmi bajom a nőkkel, hajaj, viszont sokszor ugy tünik, mintha azokban a bizonyos napokban lenne.
Előzmény:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 11:54:24 92

Én értettem a mondanivalóját, lényegében annyi, hogy sokszor tényleg úgy tünik, hogy nő. Mivel nem birja elviselni, ha egy fiatalabb neki valamilyen használható ötletet, tanácsot, ad, viszont ezt forditva megköveteli magával szemben!

 

hát ennyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!