Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 12:03:05 93

Pont ez az! Véleményem szerint gyakorlatilag 0 tapasztalattal és elismerem nagy lexikális tudással pocskondiáz. Viszont itt hegyzem meg, biztos lesz aki nem ért egyet velem, de pusztán elméleti sikon akvarizálni és e mellé még durrogni szerintem egy kissé necces és ciki. Bár lehet csak én látom igy.

 

Elolvashatja egy kezdő százszor is a H-Zs: Akvarisztikát, de ameddig nem kezd valamit gyakorlati téren, addig szerintem nem nagyon kellene durrognia meg pampognia!

 

Jól néznék ki, én is számtalan irodalmat, leirást elolvastam már tengeri terén, aztán 0 tapasztalattal elkezdeném a profikat a tengeris fórumon kiokitani, hogy igy meg ugy mit képzeltek, zöldséget beszéltek, tudásotok meg egy nulla, mert én már elolvastam egy-két könyvet, meg láttam már bohóchalat is boltban, és előre szólok velem ne nagyon vitatkozzon senki erről, mert akkor is nekem lesz igazam, hogy az ocellaris csikos, és nem pöttyös, mert én láttam ugyhogy pont!

 

lényegében ennyi a véleményem

Előzmény:
KoPw Creative Commons License 2007-05-15 10:51:53 88

Egyetértek veletek, hogy ez a viselkedés nem elfogadható, de nem csak tőle. És nem akarom védeni, de volt egy-két cikk,amit szívesen olvastam el,mert érdekelt. És igenis hozzátartozik az akvarisztikához sok minden, gondoljatok bele, hogy sokan tartanak otthon rákokat,békát,gőtét, így az akvarisztika már nem csak a halakról szól, sőőt!

Az pedig, hogy egymást ócsároljuk, senkinek sem jó, ráadásul ha én azt mondom atinak, hogy te kis pöcs, közben meg vagy 10 évvel idősebb nálam és sokkal tapasztaltabb, azt nem tartom reálisnak(bocsi ati:) de tudom tőlem ezt nem veszed fel:)). Így CarloB-ről sem tudjuk,vagyis én nem tudom, hogy hány éves, milyen végzettségű stb. És vannak olyan emberek, akik nagyon kevés gyakorlattal rendelkeznek, de lexikális tudásuk igen nagy, és ezért nem kell senkit sem elítélni. Ha valaki járt egyetemre, tudhatja, hogy ott az előadóknak is sokszor kevés a gyakorlati tapasztalatuk, mégis elfogadjuk, mert mellette akkora lexikális tudással rendelkeznek, hogy ha vitába szállnál vele, hogy te köcsög, ne magyarázz nekem, nem tudsz felépíteni egy házat, akkor a tanár úgy lealázna a tudásával,hogy sírva rohannál haza, pedig tuti nem tudna felépíteni egy házat....Mondom,jelen esetben nem tudom milyen lexikális tudás,élettapasztalat és gyakorlat kapcsolódik CarloB-hez, de azért érdemes elgondolkodni...sztem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!