Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati356 Creative Commons License 2007-05-15 11:52:33 91

Én komolyan kérdeztem hogy nő-e, mivel nem ismerem őt, és általában a nők szoktak így reagálni. Egyébként nem állt szándékomban bántani a nőket! Sőt...

Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-05-15 10:10:56 87
Az odaáti hozzászólásra:

(Valakinek a "hülyesége" miatt ne már a cigányokat bántsuk, legalább léci.)

Egyébként CarloB engem is nagyon durván megtámadott, eddig már többször és teljesen ok nélkül (legalább is az első két alkalommal biztos, utána persze már morcosabb voltam, de szeritnem igyekeztem türelmes lenni), és ennek valóban semmi keresnivalója itt. A mondandód tartalmával egyetérek, a formáját pedig megértem, de nem támogatom. :)

(Ati kérdését nekem se sikerült megértenem. Most a nőket bántsuk vagy valamelyik további kisebbséget vegyük elő?, nem már.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!