Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2007-05-15 11:39:25 90
Szerintem erre értette:

smirgli82 válasz | megnéz | könyvjelző 2007.05.15 00:11:57 (32865)

Carlob! Te klimaxolsz, vagy menstruálsz? Most komolyan kérdezem.
Előzmény:
smirgli82 Creative Commons License 2007-05-15 09:28:16 86
?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!