|
|
|
|
 |
Ati356
2007-05-14 23:15:05
|
15
|
Ha megenni nem is, de sajna kikezdhetik. A legtöbb halnál megfigyelhető ez a jelenség, h a legkisebb leggyengébb fajtársukat kikezdik csipkedik.
Apropó Kópé, te is leírhatod tapasztalataidat! |
|
A hozzászólás:
 |
KoPw
2007-05-14 19:08:10
|
10
|
HAHAHA:)
Miéert,most mekkorák az ivadékok, a régiek? Ilyet még nem láttam, hogy a 2-3 hetes ivadék megenné az újakat...de mondjuk nem is próbáltam. |
|
Előzmény:
 |
Panzermeyer
2007-05-14 18:17:21
|
9
|
| közben nálam annyi van hogy az a 2-3 nagyobb ivadék elkezdte befalni a friss jövevényeket, csak a farokrészük fér be a szájukba de ez elég ahhoz h megöljék :(((( már vagy 4 holtat leszívtam, a többi életre valóbbnak tünik, azok elhúznak ha valamelyik kajának nézi és odakap, raktam be egy kisebb csomó jávai mohát is, hátha használ valamit, ha 10-nél több nő fel akkor már nem csináltam hülyeséget |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|