Keresés

Részletes keresés

Ati356 Creative Commons License 2007-05-14 23:15:05 15

Ha megenni nem is, de sajna kikezdhetik. A legtöbb halnál megfigyelhető ez a jelenség, h a legkisebb leggyengébb fajtársukat kikezdik csipkedik.

Apropó Kópé, te is leírhatod tapasztalataidat!

A hozzászólás:
KoPw Creative Commons License 2007-05-14 19:08:10 10

HAHAHA:)

Miéert,most mekkorák az ivadékok, a régiek? Ilyet még nem láttam, hogy a 2-3 hetes ivadék megenné az újakat...de mondjuk nem is próbáltam.

Előzmény:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-05-14 18:17:21 9
közben nálam annyi van hogy az a 2-3 nagyobb ivadék elkezdte befalni a friss jövevényeket, csak a farokrészük fér be a szájukba de ez elég ahhoz h megöljék :(((( már vagy 4 holtat leszívtam, a többi életre valóbbnak tünik, azok elhúznak ha valamelyik kajának nézi és odakap, raktam be egy kisebb csomó jávai mohát is, hátha használ valamit, ha 10-nél több nő fel akkor már nem csináltam hülyeséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!