|
|
|
|
 |
dracaena
2007-05-21 13:15:10
|
1055
|
Hmm. Már ötvenhatszor felugráltam a kétlábú személyzetem ölébe, hogy tegyen föl ide képet az ebemről, de azt mondja, most nem ér rá, mert adóbevall meg mérleget csinál. Az előbbit nem értem, de az utóbbi tökfelesleges, ott egy mérleg a fürdőszobában, az még jó, nem kell másikat csinálni. Tegnap picit a karmaimat is belemélyesztettem, így végre bekukucskált a képtárába, de állítólag nem talált kettőnkről képet (ha, ha, hiszi a piszi), aztán fogta a fotomasináját, de azt mondja, nincs benne az egyik elem, és szerinte ÉN mancsikáztam el valahová... Tegnap hoztam egy pockot, de nem örült neki.:( |
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2007-05-14 14:27:43
|
1054
|
| Na, muti a tiedet! |
|
Előzmény:
 |
dracaena
2007-05-14 06:58:06
|
1053
|
Jóvanna, azért, mert a te kutyád a nagyobb, még nem kell kötözködni.:))))))))))) Egyébként nekem is van ám kutyám, de inkább csak télen használom hátmelegítőnek. Habár arra most is jó, hogy elzavarja az udvarról a konkurrenciát. Picur |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|