|
|
|
|
 |
KoPw
2007-05-14 13:05:16
|
6
|
| Ati, most ez komoly,hogy 25 körüli vízben nem ikráznak le a neonok? Amúgy most fogtam fel 5l esővizet, az forralva nem jó neon v. izzófényű ikráztatásához? |
|
A hozzászólás:
 |
Panzermeyer
2007-05-14 12:53:36
|
5
|
egy neon részletezést szivesen elolvasnék, jó-e bolti desztviz, mivel csökkented a ph-t és mennyire, meddig tartod lágyvízben, mivel akadályozod meg az ikrapenészedést ajánlottak nekem tetra diszkosz tápot, az eladó szerint ha vízben az ujjaim közt összemorzsolom, olyan lesz mint a nyál és bármilyen ivadék elfogyasztja, ő is tenyészt vagy 20 féle halat és szinte minden kicsit ezzel etet 30 fok van kinn, 25 a szobában, így még véletlenül se tudnám kirakni az első párt :)) |
|
Előzmény:
 |
Ati356
2007-05-14 11:23:59
|
4
|
| Ha valaki valamit szeretne tudni mit hogy csinálok v csináltam, nyugodtan kérdezzen vagy adhat ötletet miről írjak. Több mint 50 fajt szaporítottam eddig rendszeresen, de esetleg majd írok egy listát is, ha valakit érdekel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|