Keresés

Részletes keresés

KoPw Creative Commons License 2007-05-14 11:08:29 3

Jaja,én is várom, utána leírom én mit és hogy csináltam:) Mivel az akvaristán ha jól emlékszem én írtam először le, most te jössz:) Mármint Andrej ;)

A hozzászólás:
Ati356 Creative Commons License 2007-05-14 11:02:48 2
Várom a te tapasztalataidat a megyhasuaidról, h te mit hogyan csináltál, etetés, víz, növekedés stb stb
Előzmény:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-05-14 10:55:34 1
hö hö

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!