Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2007-05-14 14:27:43 1054
Na, muti a tiedet!
A hozzászólás:
dracaena Creative Commons License 2007-05-14 06:58:06 1053
Jóvanna, azért, mert a te kutyád a nagyobb, még nem kell kötözködni.:)))))))))))
Egyébként nekem is van ám kutyám, de inkább csak télen használom hátmelegítőnek.
Habár arra most is jó, hogy elzavarja az udvarról a konkurrenciát. Picur
Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2007-05-13 10:29:43 1052
Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!