|
|
|
|
 |
Magdi60
2007-05-13 10:29:43
|
1052
|
| Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz? |
|
A hozzászólás:
 |
dracaena
2007-05-13 10:02:41
|
1051
|
Belépek én is ebbe a szagszervezetbe (vagy mibe), és kérem, hogy az alábbi panaszaim miatt járjatok közbe a gazdasszonyomnál: 1. Követelem, hogy a szobaajtó legyen mindig nyitva, másképp nem tudom bevinni a zsákmányomat! 2. Követelem, hogy gazdasszony szokjon le arról, hogy epés megjegyzéseket tesz (Pl.: Öld már végre szegénykét, ne kínozd órákig, meg hasonlók.) 3. Milyen jogon veszi el a madarakat??? Felháborító!!! De amúgy meg szeretem ám, mert lehozott ide falura a pesti panelból, ahol csak az erkélyről nézegethettem a világot, meg mindig kapok bolhanyakörvet, és most is vett méregdrága kedvenctápomat, amiből a kinti vadmacskáknak nem ad, csak nekem.:)))
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|