Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2007-05-13 10:29:43 1052
Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz?
A hozzászólás:
dracaena Creative Commons License 2007-05-13 10:02:41 1051
Belépek én is ebbe a szagszervezetbe (vagy mibe), és kérem, hogy az alábbi panaszaim miatt járjatok közbe a gazdasszonyomnál:
1. Követelem, hogy a szobaajtó legyen mindig nyitva, másképp nem tudom bevinni a zsákmányomat!
2. Követelem, hogy gazdasszony szokjon le arról, hogy epés megjegyzéseket tesz (Pl.: Öld már végre szegénykét, ne kínozd órákig, meg hasonlók.)
3. Milyen jogon veszi el a madarakat??? Felháborító!!!
De amúgy meg szeretem ám, mert lehozott ide falura a pesti panelból, ahol csak az erkélyről nézegethettem a világot, meg mindig kapok bolhanyakörvet, és most is vett méregdrága kedvenctápomat, amiből a kinti vadmacskáknak nem ad, csak nekem.:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!