|
|
|
|
 |
szenczip
2007-05-12 13:05:11
|
918
|
Igen, még nálunk van. Szerintem is nehéz lehet csak úgy elengedni, főleg, hogy azt sem tudjuk mikor, hogyan kéne. Szóval, ha valaki jelentkezik hogy csak úgy nevelgetné, és megbízható, akkor odaadjuk. Szerencsére egy jelentkező már van, de még nem tudok róla semmit.
|
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-05-10 11:50:42
|
917
|
És mi lesz vele? Most nálatok lakik?
Én gondolkodtam rajta, hogy elvállalnék ilyen kicsiket úgy, hogy nem babusgatnám, had féljenek tőlem és pár hónaposan visszaengedni a természetbe, amikor már elég önálló, de azt hiszem nehezen tudnám ezt kivitelezni és lehet, hogy sikertelen is lenne. |
|
Előzmény:
 |
szenczip
2007-05-10 10:59:30
|
916
|
Igen, egy kis nőstény. Nagyon jópofa, élénk jószág. :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|