|
|
|
|
 |
Tima2
2007-05-10 11:50:42
|
917
|
És mi lesz vele? Most nálatok lakik?
Én gondolkodtam rajta, hogy elvállalnék ilyen kicsiket úgy, hogy nem babusgatnám, had féljenek tőlem és pár hónaposan visszaengedni a természetbe, amikor már elég önálló, de azt hiszem nehezen tudnám ezt kivitelezni és lehet, hogy sikertelen is lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
szenczip
2007-05-10 10:59:30
|
916
|
Igen, egy kis nőstény. Nagyon jópofa, élénk jószág. :-)
|
|
Előzmény:
 |
amarok0
2007-05-07 12:12:38
|
915
|
| Halottam, hogy már csak egy...:(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|