Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-05-10 11:50:42 917

És mi lesz vele? Most nálatok lakik?

Én gondolkodtam rajta, hogy elvállalnék ilyen kicsiket úgy, hogy nem babusgatnám, had féljenek tőlem és pár hónaposan visszaengedni a természetbe, amikor már elég önálló, de azt hiszem nehezen tudnám ezt kivitelezni és lehet, hogy sikertelen is lenne.

A hozzászólás:
szenczip Creative Commons License 2007-05-10 10:59:30 916
Igen, egy kis nőstény.
Nagyon jópofa, élénk jószág.
:-)
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2007-05-07 12:12:38 915
Halottam, hogy már csak egy...:((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!