|
|
|
|
 |
Üvegbúra
2007-05-10 10:19:38
|
7155
|
Akkor a Borisz nevet kapta, és azóta kiderült, hogy terrier-keverék, nem kizárt, hogy pitbullkeverék, az állatorvos szerint "betyár jó kiállású". :-) Hihetetlenül fáradhatatlan, erős és rugalmas, a megmagasított kapun is simán kiugrik, és ha szeles, olyan, mint egy tank, a lábamról simán ledönt. Ezzel együtt nagyon szófogadó, jó házőrző, bátor és öntudatos kutya. Csodáljuk és szeretjük.
Most, 2 év után érzem, hogy talán már nem olyan kölyök, meg talán már elfelejtette az Illatos úti (és előtte levő) gyötrelmeket és megnyugodott, nem követeli mindenáron, hogy csakis őt szeressék. De még így is nagyon kiköveteli a figyelmet, a szeretetet, és ő is nagyon tud szeretni. Igazi családtag lett:
 |
|
A hozzászólás:
 |
Üvegbúra
2007-05-10 10:08:48
|
7154
|
Bocs, a másik kép helyett véletlenül kétszer szúrtam be az elsőt. Tehát a másik kép:
 |
|
Előzmény:
 |
Üvegbúra
2007-05-10 10:07:30
|
7153
|
Sziasztok! 2005. áprilisban elhoztam egy igen vékony, barátságos, fiatal kutyust az Illatosról. Így nézett ki:
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|