Keresés

Részletes keresés

Üvegbúra Creative Commons License 2007-05-10 10:19:38 7155
Akkor a Borisz nevet kapta, és azóta kiderült, hogy terrier-keverék, nem kizárt, hogy pitbullkeverék, az állatorvos szerint "betyár jó kiállású". :-) Hihetetlenül fáradhatatlan, erős és rugalmas, a megmagasított kapun is simán kiugrik, és ha szeles, olyan, mint egy tank, a lábamról simán ledönt. Ezzel együtt nagyon szófogadó, jó házőrző, bátor és öntudatos kutya. Csodáljuk és szeretjük.

Most, 2 év után érzem, hogy talán már nem olyan kölyök, meg talán már elfelejtette az Illatos úti (és előtte levő) gyötrelmeket és megnyugodott, nem követeli mindenáron, hogy csakis őt szeressék. De még így is nagyon kiköveteli a figyelmet, a szeretetet, és ő is nagyon tud szeretni. Igazi családtag lett:

Borisz 2007. április_1
A hozzászólás:
Üvegbúra Creative Commons License 2007-05-10 10:08:48 7154
Bocs, a másik kép helyett véletlenül kétszer szúrtam be az elsőt. Tehát a másik kép:

Borisz 2005. április_2
Előzmény:
Üvegbúra Creative Commons License 2007-05-10 10:07:30 7153
Sziasztok! 2005. áprilisban elhoztam egy igen vékony, barátságos, fiatal kutyust az Illatosról. Így nézett ki:

Borisz 2005. április_1Borisz 2005. április_1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!