Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-05-08 20:17:24 2675
Én 2.5 gigát fotóztam, bő 5 óra műtermi, aszittem beszarok a végére..
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-05-08 18:55:25 2674
Én most tudtam, hogy kevés lesz az 1 giga, ezért eleve JPEG-ben kezdtem a fotózást, ezért csak azokon kellett hozzányúlni, ami eleve ért valamit.
De sokkal többet nem is tudtam volna fotózni, mert az akksijaim valamiért nem bírják a strapát. Pedig a review-t már kikapcsoltam, meg se jelenjen. Szerintem az utángyártott akksim szar, mert papíron nagyobb kapacitású, mint a gyári, mégis alig bírt 100 képet. Igaz, nem a 10 dekás kitobi van a gépen, mert annak a fókuszmotorját könnyebb forgatni, mint egy 70-300-at, de azért nem kellene hamarabb lemerülnie, mint a gyári, kisebb kapacitású akksinak.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-05-07 22:33:15 2673
Ma kb 400 képen mentem végig Canon DPP-vel(2-3 nap termése), elegem van. Nem szoktam ilyen sokat..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!