|
|
|
|
 |
vlevi
2007-05-08 18:55:25
|
2674
|
Én most tudtam, hogy kevés lesz az 1 giga, ezért eleve JPEG-ben kezdtem a fotózást, ezért csak azokon kellett hozzányúlni, ami eleve ért valamit. De sokkal többet nem is tudtam volna fotózni, mert az akksijaim valamiért nem bírják a strapát. Pedig a review-t már kikapcsoltam, meg se jelenjen. Szerintem az utángyártott akksim szar, mert papíron nagyobb kapacitású, mint a gyári, mégis alig bírt 100 képet. Igaz, nem a 10 dekás kitobi van a gépen, mert annak a fókuszmotorját könnyebb forgatni, mint egy 70-300-at, de azért nem kellene hamarabb lemerülnie, mint a gyári, kisebb kapacitású akksinak.
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-05-07 22:33:15
|
2673
|
| Ma kb 400 képen mentem végig Canon DPP-vel(2-3 nap termése), elegem van. Nem szoktam ilyen sokat.. |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2007-05-07 22:26:29
|
2672
|
| Most szerencsére nem volt nagy por, előtte is esett az eső, utána is, de közben egy csepp sem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|