Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-05-07 22:33:15 2673
Ma kb 400 képen mentem végig Canon DPP-vel(2-3 nap termése), elegem van. Nem szoktam ilyen sokat..
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-05-07 22:26:29 2672
Most szerencsére nem volt nagy por, előtte is esett az eső, utána is, de közben egy csepp sem.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-05-07 21:44:07 2670
Á, ott tiszta por minden, most pucoltam CMOS-t :-) életemben először!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!