|
|
|
|
 |
szenczip
2007-05-10 10:59:30
|
916
|
Igen, egy kis nőstény. Nagyon jópofa, élénk jószág. :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2007-05-07 12:12:38
|
915
|
| Halottam, hogy már csak egy...:(( |
|
Előzmény:
 |
szenczip
2007-05-03 11:02:23
|
913
|
Sziasztok!
Üdvözlök mindenkit!
Jó régen nem irtam, de most segitséget szeretnék kérni.
Jelenleg két kis nyest várja az örökbefogadó gazdáját az előszobámban. Kiestek a fészekből és a megtalálóik nem akarták vállalni őket, igz hozzám kerültek. Pár hetesek lehetnek, szinte még szopnak.
Egyelőre próbálom őket felhozni, de nem tudom biztositani a teljes felnevelésüket.
Aki szeretne nyestet (és tisztában van a következményekkel) vagy tud valakit aki gyakorlott vadállatok felnevelésben, visszavaditásban az kérem szóljon!!
Egyéb ötleteket, hasznos tanácsokat is szivesen fogadok!
SzP
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|