Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2007-05-07 10:13:31 437
Ez jó hír, nem tudtam. Bár rövid távon nem úgy néz ki, mintha érintene.
A hozzászólás:
pirosnarancs Creative Commons License 2007-05-07 10:10:20 434
A kismamanak nem kell fizetnie. Juniustol kellett volna de megvaltoztattak a rendeletet.
Előzmény:
freyya Creative Commons License 2007-05-07 00:19:34 426
Ha fizetsz, akkor nyugodtan mehetsz, ahová akarsz. De nem mindenkinek van mindig kéznél 100ezer forintja. Meg abszurd, hogy pl. egy kismamának is fizetnie kell, ha ugyanannál az orvosnál akar szülni, aki 9 hónapon keresztül vizsgálta, és nem annál, aki épp ügyeletben van, amikor megindul a szülés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!