|
|
|
|
 |
freyya
2007-05-07 10:12:50
|
436
|
| Hát nem látod, hogy ebben az országban már lassan megmoccanni is törvénytelen? Mindent ellenőrizni akarnak, minden után pénzt akarnak beszedni. Szerintem nincs olyan ember, aki még sosem szegte meg a törvényt. Elméletben pl. ha veszel egy tévét, aztán mégsem kell, és átadod a szomszédnak, akkor amit a szomszéd kifizet neked érte, az után jövedelemként adóznod kéne. Egy fityinget nem nyertél, hiszen előtte te is kifizetted azt a tévét, de azért csak adózz. És ilyen törvényekkel csodálkoznak, hogy az emberek nagy része kiröhögi és kikerüli a szabályokat. |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2007-05-07 09:30:19
|
431
|
ha ebbe belefér az is, hogy elnézik egymás törvénytelen üzleti, magánemberi stb. csel(ekedet)eit, akkor azt mondom hogy ott egye meg a fene a barátságot - az nem kell ilyen áron akkor már maradjak tömegben, ismeretlennek de becsületesnek - sokak szerint élhetetlen hülyének |
|
Előzmény:
 |
freyya
2007-05-06 23:44:14
|
421
|
| Az ember nyilván másképp áll olyanhoz, akit személyesen is jól ismer és kedvel, mint akit akkor lát életében először. Nincs ebben semmi természetellenes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|