|
|
|
|
 |
pirosnarancs
2007-05-07 10:10:20
|
434
|
| A kismamanak nem kell fizetnie. Juniustol kellett volna de megvaltoztattak a rendeletet. |
|
 |
anton pavlovics
2007-05-07 00:28:15
|
427
|
| Ja, akkor tényleg hülye a Fidesz. Modtátok már Geónak, a reformos topikban, ahol szolidaritásról, meg esélyegyelőségről álmodozik? |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2007-05-07 00:19:34
|
426
|
| Ha fizetsz, akkor nyugodtan mehetsz, ahová akarsz. De nem mindenkinek van mindig kéznél 100ezer forintja. Meg abszurd, hogy pl. egy kismamának is fizetnie kell, ha ugyanannál az orvosnál akar szülni, aki 9 hónapon keresztül vizsgálta, és nem annál, aki épp ügyeletben van, amikor megindul a szülés. |
|
Előzmény:
 |
anton pavlovics
2007-05-07 00:15:44
|
425
|
Ha fizetsz, akkor se? (Valami 30% max. 100k rémlik. Nesze neked esélyegyenlőség.)
Ha a Fidesznek csöpp esze lenne, akkor ezt terjesztené minden médiafelületen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|