Keresés

Részletes keresés

pirosnarancs Creative Commons License 2007-05-07 10:10:20 434
A kismamanak nem kell fizetnie. Juniustol kellett volna de megvaltoztattak a rendeletet.
anton pavlovics Creative Commons License 2007-05-07 00:28:15 427
Ja, akkor tényleg hülye a Fidesz. Modtátok már Geónak, a reformos topikban, ahol szolidaritásról, meg esélyegyelőségről álmodozik?
A hozzászólás:
freyya Creative Commons License 2007-05-07 00:19:34 426
Ha fizetsz, akkor nyugodtan mehetsz, ahová akarsz. De nem mindenkinek van mindig kéznél 100ezer forintja. Meg abszurd, hogy pl. egy kismamának is fizetnie kell, ha ugyanannál az orvosnál akar szülni, aki 9 hónapon keresztül vizsgálta, és nem annál, aki épp ügyeletben van, amikor megindul a szülés.
Előzmény:
anton pavlovics Creative Commons License 2007-05-07 00:15:44 425

Ha fizetsz, akkor se? (Valami 30% max. 100k rémlik. Nesze neked esélyegyenlőség.)

 

Ha a Fidesznek csöpp esze lenne, akkor ezt terjesztené minden médiafelületen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!