Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2007-05-07 00:19:34 426
Ha fizetsz, akkor nyugodtan mehetsz, ahová akarsz. De nem mindenkinek van mindig kéznél 100ezer forintja. Meg abszurd, hogy pl. egy kismamának is fizetnie kell, ha ugyanannál az orvosnál akar szülni, aki 9 hónapon keresztül vizsgálta, és nem annál, aki épp ügyeletben van, amikor megindul a szülés.
A hozzászólás:
anton pavlovics Creative Commons License 2007-05-07 00:15:44 425

Ha fizetsz, akkor se? (Valami 30% max. 100k rémlik. Nesze neked esélyegyenlőség.)

 

Ha a Fidesznek csöpp esze lenne, akkor ezt terjesztené minden médiafelületen.

Előzmény:
freyya Creative Commons License 2007-05-07 00:11:55 424
Na de egyelőre többletpénzbeszedés az van, az ellátással kapcsolatban meg megszorítások vannak, és még véletlenül sem minőségjavítás. Eddig ha volt valamilyen bajod, az ország bármelyik specialistáját felkereshetted. Most tb terhére csak a területileg kijelölt kórházba utalhat be az orvosod, nem vetetheted ki máshol a vakbeled, hiába hírhedt esetleg a helyi sebész a műhibáiról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!