|
|
|
|
 |
freyya
2007-05-07 00:19:34
|
426
|
| Ha fizetsz, akkor nyugodtan mehetsz, ahová akarsz. De nem mindenkinek van mindig kéznél 100ezer forintja. Meg abszurd, hogy pl. egy kismamának is fizetnie kell, ha ugyanannál az orvosnál akar szülni, aki 9 hónapon keresztül vizsgálta, és nem annál, aki épp ügyeletben van, amikor megindul a szülés. |
|
A hozzászólás:
 |
anton pavlovics
2007-05-07 00:15:44
|
425
|
Ha fizetsz, akkor se? (Valami 30% max. 100k rémlik. Nesze neked esélyegyenlőség.)
Ha a Fidesznek csöpp esze lenne, akkor ezt terjesztené minden médiafelületen. |
|
Előzmény:
 |
freyya
2007-05-07 00:11:55
|
424
|
| Na de egyelőre többletpénzbeszedés az van, az ellátással kapcsolatban meg megszorítások vannak, és még véletlenül sem minőségjavítás. Eddig ha volt valamilyen bajod, az ország bármelyik specialistáját felkereshetted. Most tb terhére csak a területileg kijelölt kórházba utalhat be az orvosod, nem vetetheted ki máshol a vakbeled, hiába hírhedt esetleg a helyi sebész a műhibáiról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|