|
|
|
|
 |
anton pavlovics
2007-05-07 00:15:44
|
425
|
Ha fizetsz, akkor se? (Valami 30% max. 100k rémlik. Nesze neked esélyegyenlőség.)
Ha a Fidesznek csöpp esze lenne, akkor ezt terjesztené minden médiafelületen. |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2007-05-07 00:11:55
|
424
|
| Na de egyelőre többletpénzbeszedés az van, az ellátással kapcsolatban meg megszorítások vannak, és még véletlenül sem minőségjavítás. Eddig ha volt valamilyen bajod, az ország bármelyik specialistáját felkereshetted. Most tb terhére csak a területileg kijelölt kórházba utalhat be az orvosod, nem vetetheted ki máshol a vakbeled, hiába hírhedt esetleg a helyi sebész a műhibáiról. |
|
Előzmény:
 |
Uff
2007-05-06 23:47:45
|
422
|
az ilyen emelések mögött a valódi ok mindig egyszerűen az, hogy a kasszában több pénzt akarnak látni.
...és abból a többletpénzből ki fog jobb minőségű ellátást kapni szerinted? Hát persze, hogy te. Meg én, meg a kisöcsém. Mi mindannyian.
Ha - sugallatod szerint - valaki elsinkófálja a befizetett közpénzünket, akkor meg rá kell húzni a vizes lepedőt és nem kussolni sunyin a sarokban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|