Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2007-05-07 09:30:19 431
ha ebbe belefér az is, hogy elnézik egymás törvénytelen üzleti, magánemberi stb. csel(ekedet)eit, akkor azt mondom hogy ott egye meg a fene a barátságot - az nem kell ilyen áron
akkor már maradjak tömegben, ismeretlennek de becsületesnek - sokak szerint élhetetlen hülyének
Uff Creative Commons License 2007-05-06 23:49:50 423
...kivéve, ha ennek örvén fosztogatja a fridzsidert. Mert az nem fáj neki, nem tőle veszik el, és nem nem érte büntetést. Gondolja.
A hozzászólás:
freyya Creative Commons License 2007-05-06 23:44:14 421
Az ember nyilván másképp áll olyanhoz, akit személyesen is jól ismer és kedvel, mint akit akkor lát életében először. Nincs ebben semmi természetellenes.
Előzmény:
mamicska Creative Commons License 2007-05-06 23:20:33 418
jaaaj, ismerem a kisvárosi létet - ott még a rendőr is másként viselkedik...na, inkább nem mondok semmit:)

ipam-napam, urambátyám ország és ezt soha nem fogjuk kinőni.Soha!
Ebből ered az én nyalom a tiedet, te nyalod az enyémet, a kenőpénz és minden, ami ennek az országnak a rákfenéje.

23 évig figyeltem ezeket a kis manipulációs viszonyokat...:))


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!