|
|
|
|
 |
mamicska
2007-05-07 09:30:19
|
431
|
ha ebbe belefér az is, hogy elnézik egymás törvénytelen üzleti, magánemberi stb. csel(ekedet)eit, akkor azt mondom hogy ott egye meg a fene a barátságot - az nem kell ilyen áron akkor már maradjak tömegben, ismeretlennek de becsületesnek - sokak szerint élhetetlen hülyének |
|
 |
Uff
2007-05-06 23:49:50
|
423
|
| ...kivéve, ha ennek örvén fosztogatja a fridzsidert. Mert az nem fáj neki, nem tőle veszik el, és nem nem érte büntetést. Gondolja. |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2007-05-06 23:44:14
|
421
|
| Az ember nyilván másképp áll olyanhoz, akit személyesen is jól ismer és kedvel, mint akit akkor lát életében először. Nincs ebben semmi természetellenes. |
|
Előzmény:
 |
mamicska
2007-05-06 23:20:33
|
418
|
jaaaj, ismerem a kisvárosi létet - ott még a rendőr is másként viselkedik...na, inkább nem mondok semmit:)
ipam-napam, urambátyám ország és ezt soha nem fogjuk kinőni.Soha! Ebből ered az én nyalom a tiedet, te nyalod az enyémet, a kenőpénz és minden, ami ennek az országnak a rákfenéje.
23 évig figyeltem ezeket a kis manipulációs viszonyokat...:))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|