|
|
|
|
 |
freyya
2007-05-06 23:44:14
|
421
|
| Az ember nyilván másképp áll olyanhoz, akit személyesen is jól ismer és kedvel, mint akit akkor lát életében először. Nincs ebben semmi természetellenes. |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2007-05-06 23:20:33
|
418
|
jaaaj, ismerem a kisvárosi létet - ott még a rendőr is másként viselkedik...na, inkább nem mondok semmit:)
ipam-napam, urambátyám ország és ezt soha nem fogjuk kinőni.Soha! Ebből ered az én nyalom a tiedet, te nyalod az enyémet, a kenőpénz és minden, ami ennek az országnak a rákfenéje.
23 évig figyeltem ezeket a kis manipulációs viszonyokat...:))
|
|
Előzmény:
 |
freyya
2007-05-06 19:53:25
|
395
|
| Sosem voltam még táppénzen, a nyelvsulikban óradíj volt, ha nem dolgoztál, nem számláztál és nem kaptál pénzt sem. Jelenleg meg eltartott vagyok. Na meg néhány napnál tovább tartó betegségem még sosem volt, és mivel az első két hetet úgyis a munkáltató fizeti (illetve a vállalkozó magának), így szóba se jött, hogy táppénzre kellene mennem. Egyébként meg orvosok egymás között ezt is sokkal gyorsabban el tudják intézni, mint ahogyan a kórházi kezelőorvos is egy másodperc alatt meg tudja szerezni utólag a körzetitől a beutalót. Legalábbis kisvárosban, ahol ismerik egymást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|