|
|
|
|
 |
Uff
2007-05-06 23:40:46
|
420
|
ha választásra kerül a sor, akkor mérlegelek és döntök.
Persze, az is lehet jó döntés, ha a rossz, ill. kevésbé rossz között lehet csak választani. Az élet nem habos torta. De a látszatát is próbáld elkerülni annak, hogy mentenél disznóságokat, még akkor is, ha a másik oldal is azt teszi. A szar az szar. Nekünk, akik nem érdekeltek egyik politikai tömörülés győzelmében sem, csak a a józan ész szabályainak betartásában, igy arra szavazunk, aki nem igér osztogatásból jólétet maradjunk meg következetesen pártatlannak.
Ha egyszer nyilvánvaló az a tény, hogy az MSZP (és nem Gy.F.-et mondtam) kétséget kizáróan hazudott a választóknak a győzelem áérdekében, akkor azt mondjuk ki, hogy a király meztelen. És ugyanigy a tokaji történésekről is. Ne mentsük egyiket sem, mert az nem szolgálja a mi érdekeinket csak a hivőkét és a pecsenyesütőkét. |
|
A hozzászólás:
 |
b.viridis
2007-05-06 21:17:20
|
413
|
Tudod te mit kaptam én a pofámra balosoktól, amikor szóvá mertem tenni például, hogy Gyurcsány meggazdagodása erősen izé? :-) Én nem relativizálok, de vannak érdekeim, amelyekkel eléggé tisztában vagyok, így ha választásra kerül a sor, akkor mérlegelek és döntök. Utána próbálom magyarázni, hogy miért úgy, de többnyire süket fülekre találok. Pedig amúgy elég nehéz megmagyarázni, hogy miért a darabos szart választottam a híg fos helyett, pláne olyannak, aki nem ínyenc. :-) |
|
Előzmény:
 |
Uff
2007-05-06 21:11:45
|
411
|
Ezzel 1et értek.
Ezért ne próbáljuk relativizálni a Gyurcsi kutyi szemenszedettjeit se. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|