Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Spanci Creative Commons License 2007-05-05 20:45:50 6
Na a mi tekieink Halásztelekre kerülnek egy kis kerti tóba. De a srác, aki jelentkezett értük nagyon jó fejnek tűnik, van leugánja meg gekkója is. Tehát értő kezekbe kerülnek. A telet is megkérdeztem, fűtött helyen lesznek. Juppiii! Nálunk is az van, hogy a fiamé a tekik, de túl sok programja van és nem tud velük foglalkozni.
Előzmény:
bindera Creative Commons License 2007-05-05 12:49:14 4
Csömörön van egy vendéglő aminek az udvarán van egy kis tavacska.
tavaly nyáron a teknős gazdája (a fiam) külfödre ment dolgozni és akkor vittem ki a teknőst.nagyon örültek, azóta ugyan nem jártam arra de a körülmények alapján ugy gondolom jó hely.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!