Keresés

Részletes keresés

mamca Creative Commons License 2007-05-06 07:47:37 2525

Szia!

 

Romeoekat es afonyaekat kerdezd meg legyszi.

A hozzászólás:
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-05-05 20:04:22 2524

Sziasztok!

Aki jönne a TICA-ra júniusban, annak mondanám:

találtam szállást 25 euro/fő/éj egy panzióban, van éttermük is.

www.lembacherhof.at

 

5 szobájuk van WC-vel, fürdővel és egy olyan, ahol a WC a folyosón van.

Légyszíves mielőbb jelezzen, akinek jó, aki jönne.

 

Gabinet, Spottiék és a mi részünkre biztos a kétágyas szoba és Inesszának az egyágyas.

Szóval van még 2 szoba szabadon. Várom a jelentkezéseket.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!