|
|
|
|
 |
mamca
2007-05-06 07:47:37
|
2525
|
Szia!
Romeoekat es afonyaekat kerdezd meg legyszi. |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-05-05 20:04:22
|
2524
|
Sziasztok!
Aki jönne a TICA-ra júniusban, annak mondanám:
találtam szállást 25 euro/fő/éj egy panzióban, van éttermük is.
www.lembacherhof.at
5 szobájuk van WC-vel, fürdővel és egy olyan, ahol a WC a folyosón van.
Légyszíves mielőbb jelezzen, akinek jó, aki jönne.
Gabinet, Spottiék és a mi részünkre biztos a kétágyas szoba és Inesszának az egyágyas.
Szóval van még 2 szoba szabadon. Várom a jelentkezéseket.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|