Keresés

Részletes keresés

sz.zoe Creative Commons License 2007-05-09 10:22:37 261
Ja,nem szivesen adnám kigyóeledelnek,bár csipem a kigyókat de ezekből nem esznek...!
Van még egy barna meg egy vörös(pezsgő)szinű sima,egy barna dumbó+3 kopasz ha valakit érdekel!
A hozzászólás:
crowkins Creative Commons License 2007-05-05 14:43:34 259

Csak házi kedvencnek?.......:)))))))

Aranyosak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!