Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-09 11:16:47 2526
Az EN-ről már tudom az eredményt. Ha nincs más neki, akkor marad az elsőség. De a tuti akkor lesz, ha készen lesznek, és végleg lezárják. Már nagyon várom. Lassan jössz hazafele?
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-05 19:27:28 2523
Még nincs fent a kiállítás. Folyamatosan változnak az eredmények. A kasztráltakat is figyelem.
A hozzászólás:
mamca Creative Commons License 2007-05-05 10:35:51 2522
Csak nincs veszelyben az elsoseg?Nem rakta meg fel az Olga az eredmenyeket?
Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-04 13:17:36 2521
Itt sem jobb az idő, reggel még csepergett is az eső. Nem tudom ki mennyire van elhavazva, én eléggé. Amit szorgalmasan lesek, az a TICA lista (más nevében is)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!