|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-05-09 11:16:47
|
2526
|
| Az EN-ről már tudom az eredményt. Ha nincs más neki, akkor marad az elsőség. De a tuti akkor lesz, ha készen lesznek, és végleg lezárják. Már nagyon várom. Lassan jössz hazafele? |
|
 |
Hedzsnelke
2007-05-05 19:27:28
|
2523
|
| Még nincs fent a kiállítás. Folyamatosan változnak az eredmények. A kasztráltakat is figyelem. |
|
A hozzászólás:
 |
mamca
2007-05-05 10:35:51
|
2522
|
| Csak nincs veszelyben az elsoseg?Nem rakta meg fel az Olga az eredmenyeket? |
|
Előzmény:
 |
Hedzsnelke
2007-05-04 13:17:36
|
2521
|
| Itt sem jobb az idő, reggel még csepergett is az eső. Nem tudom ki mennyire van elhavazva, én eléggé. Amit szorgalmasan lesek, az a TICA lista (más nevében is) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|