|
|
|
|
 |
mamca
2007-05-05 10:35:51
|
2522
|
| Csak nincs veszelyben az elsoseg?Nem rakta meg fel az Olga az eredmenyeket? |
|
A hozzászólás:
 |
Hedzsnelke
2007-05-04 13:17:36
|
2521
|
| Itt sem jobb az idő, reggel még csepergett is az eső. Nem tudom ki mennyire van elhavazva, én eléggé. Amit szorgalmasan lesek, az a TICA lista (más nevében is) |
|
Előzmény:
 |
mamca
2007-05-04 09:48:50
|
2520
|
Sziasztok!
Nem strapaljatok magatokat az irassal.Mindenki ennyire elfoglalt?Itt az ido tiszta szeszelyes aprilisi.Fuj a szel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|