Keresés

Részletes keresés

mamca Creative Commons License 2007-05-05 10:35:51 2522
Csak nincs veszelyben az elsoseg?Nem rakta meg fel az Olga az eredmenyeket?
A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-04 13:17:36 2521
Itt sem jobb az idő, reggel még csepergett is az eső. Nem tudom ki mennyire van elhavazva, én eléggé. Amit szorgalmasan lesek, az a TICA lista (más nevében is)
Előzmény:
mamca Creative Commons License 2007-05-04 09:48:50 2520

Sziasztok!

 

Nem strapaljatok magatokat az irassal.Mindenki ennyire elfoglalt?Itt az ido tiszta szeszelyes aprilisi.Fuj a szel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!