Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-05-04 09:30:56 2667
Akkor tanultál is az esetből, hogy hogyan csomagold a felszerelést nedves környezetben.. Bár nem részletezted a balesetet, pedig okulnánk mi is :)
A hozzászólás:
janak Creative Commons License 2007-05-03 16:09:49 2664
sziasztok. huha, de regen neztem ezt a forumot. voltam bodrog arter turan, es egy kis felreertesnek koszonhetoen megusztattam a felszerelesem egy reszet a mocsarban. ilyen meg nem tortent velem, szomoru dolog mindenesetre. egy darab Eos 100 analog vaz kuka egy Lomo Fisheye valszeg kuka, 2 tekercs exponalt 1 uj film szinten. VISZONT! az 1.8/50-es canon obi (csak azt vittem magammal), miutan itthon kicsorgattam belole a vizet es megszaritottam, egy kis rabeszeles utan ujra tokeletesen mukodik. azt kell mondjam csoda tortent. :) nem is akartam elhinni, mikor felraktam masik vazra, es ment. juhej!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!