|
|
|
|
 |
300eoss
2007-05-04 09:30:56
|
2667
|
| Akkor tanultál is az esetből, hogy hogyan csomagold a felszerelést nedves környezetben.. Bár nem részletezted a balesetet, pedig okulnánk mi is :) |
|
A hozzászólás:
 |
janak
2007-05-03 16:09:49
|
2664
|
| sziasztok. huha, de regen neztem ezt a forumot. voltam bodrog arter turan, es egy kis felreertesnek koszonhetoen megusztattam a felszerelesem egy reszet a mocsarban. ilyen meg nem tortent velem, szomoru dolog mindenesetre. egy darab Eos 100 analog vaz kuka egy Lomo Fisheye valszeg kuka, 2 tekercs exponalt 1 uj film szinten. VISZONT! az 1.8/50-es canon obi (csak azt vittem magammal), miutan itthon kicsorgattam belole a vizet es megszaritottam, egy kis rabeszeles utan ujra tokeletesen mukodik. azt kell mondjam csoda tortent. :) nem is akartam elhinni, mikor felraktam masik vazra, es ment. juhej! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|