Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-03 16:37:12 2519
Szerintem minden további nélkül megoldható, de erre igazán Gabinet tud válaszolni. Ha felveszed velük a kapcsolatot telefonon minden kérdésedre szívesen válaszolnak. Akár személyesen is el tudsz menni, hiszen nem laktok egymástól messze. Köszönjük a bemutatkozást! Szokás ezen a topikon, hogy ne legyünk ismeretlenek egymásnak.
A hozzászólás:
dori0503 Creative Commons License 2007-05-03 14:42:13 2518

Köszönöm szépen a felvilágosítást, bíztatóan hangzanak a dolgok.

Szívesen bemutatkozom, bár egy kicsit fura így a fórumon, de végülis miért is ne...nincs titkolnivalóm :-)

Mondjuk jó lenne tudni, mire is vagytok kiváncsiak, így viszont leírom, hogy én mire lennék kiváncsi fordított helyzetben:

Nos tehát: Ordasi Dóri vagyok, ma töltöttem be a harmadik x-et...borzalmas...:) kontrollinggal foglalkozom, de nyelvtanár jobban szerettem lenni...Őrbottyánban lakunk a párommal egy házikóban hatalmas kerttel, van két kutyánk (német dog és német juhász), valamint Szoficica költözött be hozzánk 5 héttel ezelőtt. Egyévesen került hozzánk, és mint ahogyan már írtam, származása ismeretlen, viszont egy tündérbogyó. Benti cica és mániája felugrani rám,hogy a vállamon cipeljem. És hát gyönyörű és okos és dorombolós és dagasztós és beszélős és...és...és... :-) Világéletemben voltak állataim: kutya,macska,papagáj, halak, hogy csak a legfontosabbakat említsem. De ha álmomből felébresztenének és megkérdeznék: "Kedvenc állata?" rávágnám, hogy a MACSKA! Páromnak néha az agyára megyek a macskamizériámmal (ő ugyanis kutyás - mily meglepő! :-) ), de szerencsére támogatja a terveimet. A terveim közt szerepel ugyanis egy saját tenyészet a későbbiekben, méghozzá birmancicákat szeretnék tartani. Már elkezdődött a keresés. Mivel Mo-on nincs sok tenyésztő, így mindenképpen külföldről szeretnék cicákat. Egyelőre német tenyésztőkkel vettem fel a kapcsolatot, jók a kilátások. Illetve az egyik magyar tenyésztőnek is van most egy ígéretes kiscicája. Meglátjuk...

De előbb be szeretnék ugye lépni egyesületbe, és Szofikámat is szeretném lebíráltatni, még akkor is, ha üres lesz a könyvecskéje, de én olyan kis büszke lennék rá, ha mondjuk azt állapítanák meg róla, hogy "excellent" :-)

Hát röviden ennyi...De persze bármilyen egyéb kérdésre szívesen válaszolok..

Ja, még egy kérdés: a belépési nyilatkozatot e-mailben is el lehet küldeni?

Na, többet már nem írok, mert megtelik a fórum

Üdv

D.

 

Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-05-03 10:15:10 2517
Nem feltétel, hogy törzskönyves legyen a cicád, ha tag akarsz lenni. Egy kérésem lenne, kérlek mutatkozz be, mondj néhány dolgot magadról. Akár a fóromon, akár a bemutatkozó adatlapon. A www.gabinet.hu honlapon megtalálható a belépési nyilatkozat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!