Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-05-07 12:12:38 915
Halottam, hogy már csak egy...:((
A hozzászólás:
szenczip Creative Commons License 2007-05-03 11:02:23 913

Sziasztok!

 

Üdvözlök mindenkit!

Jó régen nem irtam, de most segitséget szeretnék kérni.

 

Jelenleg két kis nyest várja az örökbefogadó gazdáját az előszobámban. Kiestek a fészekből és a megtalálóik nem akarták vállalni őket, igz hozzám kerültek. Pár hetesek lehetnek, szinte még szopnak.

Egyelőre próbálom őket felhozni, de nem tudom biztositani a teljes felnevelésüket.

 

Aki szeretne nyestet (és tisztában van a következményekkel) vagy tud valakit aki gyakorlott vadállatok felnevelésben, visszavaditásban az kérem szóljon!!

 

Egyéb ötleteket, hasznos tanácsokat is szivesen fogadok!

 

 

SzP

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!