|
|
|
|
 |
amarok0
2007-05-07 11:40:27
|
914
|
| Igen, a segítségül hívott szagember is ezt mondta...:( |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-05-03 09:24:27
|
912
|
Meg lehet venni, illetve figyelni kell a www.termeszetfilm.hu-t, ott felteszik, hogy melyik filmet melyik adón és mikor vetítik.
Illetve Jaspis kölcsönadja az övét:))
amarok: valami program kell a kisfilmhez, másik gépen én se tudtam megnézni, pedig pont a nyestes jelenetből van benne részlet:((((
|
|
Előzmény:
 |
neverhood
2007-04-30 12:32:35
|
909
|
Tima! Az egészet vajon nem lehet valahonnan? (=
Mellesleg az a sünike haláli volt (szo szerint =DD) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|