Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2007-05-02 12:12:37 533
Jók a Kenko PRO konverterei, de igazság szerint a 70-200mm F4L-hez nem ajánlott a 2x-ező, mert elég nagy vele a minőségromlás, az AF bizonytalanságairól nem is beszélve. Ehhez a zoomhoz max. 1,4-1,5x-őt érdemes használni.

Ha viszont nem gond a nagyobb minőségromlás és esetleg az AF hiánya, akkor jó vétel.
Előzmény:
Theshutter Creative Commons License 2007-05-01 20:01:19 531

Tiszteletem a Tagoknak ! :-)

 

Lenne egy igen tiszteletteljes kerdesem.

Van egy Canon EOS 10D-m es egy 70-200 4L objektivem.

Szeretnek venni egy ketszerezot hozza.

Eloszor is mi lenne a javaslatuk, masodszor pedig, hogy jo lenne e az en altalam kinezett Kenko 300 Pro, aminek itt http://www.microglobe.co.uk/catalog/product_info.php?pName=kenko-pro-300-af-2x-teleconverter-for-canon-eos&cName=teleconverter-kenko-teleplus-teleconverter talalhato a linkje.

 

Elore is koszonet a valaszokert.

 

Theshutter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!