|
|
|
|
 |
NS68
2007-05-03 10:38:19
|
24
|
| Normál papír újság nem sok érdekes van benne, a kisállat börzék vásárok időpontját, hirdetéseket szoktam elolvasni. A Tescoban belelapozhatsz nincs lefóliázva. |
|
A hozzászólás:
 |
BGazda
2007-05-02 11:48:56
|
23
|
| Kistermelők lapja? Hülye kérdés, de a (papir alapú) újságra gondolsz, ugye?! |
|
Előzmény:
 |
NS68
2007-04-13 10:53:36
|
17
|
| A kontyosról nincs képem, de olyan mint a sima tollú csak a tarkójánál vissza felé áll a toll. Ha érdekel a kistermelők lapjában is szokott egy BP-i tenyésztő hirdetni, vagy én Debrecenben lakom itt megnézheted. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|