Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-04-30 00:15:04 190

 Javítok: 3 százalék reflexiós veszteség...

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-04-30 00:12:40 189
  3%-nyi fényveszteség még nem befolyásolná az expozíciót, de a polárszűrők ennél sokszorta több fényveszteséget okoznak, általában 1,5 blendényit (FÉ-t) Az általad említett 97% nem tudom mire vonatkozhat, talán ennyi a visszaverődő (reflektált) fény mennyisége.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!