|
|
|
|
 |
arnys
2007-04-30 11:59:09
|
1675
|
| minek erre hirdetesi dijat pazarolni, ha nem ter ki ra, akkor is mindenki rajon, hogy nincsenek |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-04-28 19:54:45
|
1673
|
hehe épp csak arra nem tér ki, hogy van-e a kutyának kiállitási eredménye, tenyésszemléje, szürövizsgálatai stb....
|
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-04-27 18:47:19
|
1671
|
beagle fedeztetés 2007. április 24., kedd Beagle törzskönyves , fajtiszta , gyönyörű tricolour (3 színű , fekete-barna-fehér) kan kutya győztes apától vállalja szukák fedeztetését Pest megyében , nagyon jó szaglású , tökéletesen más vérvonalú szülőktől származik. A fedeztetés 20.000Ft.-ba kerül!!! Komoly jelentkezőket várunk. scoty.fedez[<[<@>]>]freemail.hu
lehet hogy en vagyok gyugye, de mihez kepest tokeletesen mas vervonal???? es a nagyon jo szaglas sokkal fontosabb a tenyeszszemlenel!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|