Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2007-04-26 14:32:15 525
Mert nem mind átváltható.
Előzmény:
emyl Creative Commons License 2007-04-21 17:10:29 523
"Amelyik benyomja..

Szerintem."

 

aham... ez tök jó lenne :-)

az elmúlt 3 évben pöcökbenyomósat még nem láttam...

mér nem jó az, hogy átteszed manuálba az m42es obidat aztán oda tekered a blendét ahova akarod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!