|
|
|
|
 |
sensimillia
2007-04-27 18:28:55
|
287
|
Szia! Örülök, hogy ismét... Közben beszereztem a könyvet, amit ajánlottál, csak még nem jutottam a végére. Hát, ez tényleg nagyon csak az alapokat tárgyalja, nagyon sokféle téma, de mind elég felületesen. Azt mondtad, írsz majd a beavatásokról...(?) Szépeket! sensimillia |
|
A hozzászólás:
 |
ereinion calafalas
2007-04-25 20:22:56
|
286
|
| Sziasztok!Ismét viszatértem, tehát kérdezetek amit akartok és ha tudom megadom rájuk a válaszokat.Tiszteletel Rámiusz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|