Keresés

Részletes keresés

sensimillia Creative Commons License 2007-04-27 18:28:55 287
Szia!
Örülök, hogy ismét...
Közben beszereztem a könyvet, amit ajánlottál, csak még nem jutottam a végére. Hát, ez tényleg nagyon csak az alapokat tárgyalja, nagyon sokféle téma, de mind elég felületesen.
Azt mondtad, írsz majd a beavatásokról...(?)
Szépeket! sensimillia
A hozzászólás:
ereinion calafalas Creative Commons License 2007-04-25 20:22:56 286
Sziasztok!Ismét viszatértem, tehát kérdezetek amit akartok és ha tudom megadom rájuk a válaszokat.Tiszteletel Rámiusz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!