Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pogesz Creative Commons License 2007-04-25 13:51:05 6

Na az az opció, amit nem szabad használni, ha igazán jó fekete-fehér képeket akarsz.

Kell a színinformáció, hogy utólag te befolyásolhasd, hogy a különböző színek milyen szürkeárnyalatként jelenjenek meg.

Pl. ,hogy milyen tónusú legyen az égbolt, a bőrszín, stb.

Előzmény:
Bbazsa Creative Commons License 2007-04-25 13:42:54 5

Az én HP-be alapból ban fekete fehér opció és szűrke is.

 

Ha nem fontosak színek , akkor jobb mert nem befoláysolja ezt a modok a fény körülmények.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!