|
|
|
|
 |
norsycat
2007-04-25 11:21:00
|
2511
|
Már tettek feljelentést Bőhm Zsuzsáék. Itt lehet csatlakozni a tiltakozáshoz:
www.macskakert.net/hireink.html |
|
A hozzászólás:
 |
Andree601
2007-04-23 19:42:42
|
2509
|
Sziasztok!
Most találkoztam egy igen felháborító - mi több undorító - dologgal. A flimszemlén DÍJJAZOTT alkotás melynek egy részlete itt található:
itt
(egy másik fórumon védekezésként - azért zárójelben, mert nem autentikus a forrás, valszeg egy rajongó - azt hozták fel, hogy a macska "úgyis beteg volt"... Basszus! akkor ez a rendező úgyis beteg, fojtsuk már vízbe!)
Nem is igazán találok szavakat. A Rendőrségnek nem kéne hivatalból nyomozást indítania?
Nos csak szóltam Nektek, hátha egy egysület szava nagyobbat nyom a latban, mint egy átlagpolgáré.
Andree |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|