Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2007-04-25 11:21:00 2511

Már tettek feljelentést Bőhm Zsuzsáék. Itt lehet csatlakozni a tiltakozáshoz:

www.macskakert.net/hireink.html

A hozzászólás:
Andree601 Creative Commons License 2007-04-23 19:42:42 2509
Sziasztok!

Most találkoztam egy igen felháborító - mi több undorító - dologgal.
A flimszemlén DÍJJAZOTT alkotás melynek egy részlete itt található:

itt


(egy másik fórumon védekezésként - azért zárójelben, mert nem autentikus a forrás, valszeg egy rajongó - azt hozták fel, hogy a macska "úgyis beteg volt"... Basszus! akkor ez a rendező úgyis beteg, fojtsuk már vízbe!)

Nem is igazán találok szavakat.
A Rendőrségnek nem kéne hivatalból nyomozást indítania?

Nos csak szóltam Nektek, hátha egy egysület szava nagyobbat nyom a latban, mint egy átlagpolgáré.

Andree

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!