Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-04-18 18:07:20 20
Egy kölyökkel többre menne, mint egy vad felnőttel.
A hozzászólás:
crowkins Creative Commons License 2007-04-18 17:00:13 19

Nem nekem kéne. Van egy fanatikusan megszállott barátom aki nagy rajongója menyét féléknek.

Mondta hogy ha fogok nyestet vigyem el neki. De még nem fogtam. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!