|
|
|
|
 |
sensimillia
2007-04-17 21:12:07
|
285
|
Szia! O.K. addig legalább utána olvasok kicsit a témának, akkor jobban tudunk beszélgetni... Köszi az eddigieket és majd gyere, ha tudsz! Üdv:sensimillia |
|
A hozzászólás:
 |
ereinion calafalas
2007-04-17 20:56:21
|
284
|
| Szia!Most egy ideig nem tudok irni mert sok dolog őszejőt amiket ell kell intéznem ,de majd ha lesz időm irok majd a beavatásokról is egy keveset és amire még kiváncsi vagy .Kérdez csak bátran én elolvasom, csupán most egy kicsit tőbb idő mulva válaszólhatok mivel sok minden jőt ősze és sajnos nem jut rá időm,hogy rőgtőn válaszoljak.Ezért is elnézést kérek!Tiszteletel Rámiusz. |
|
Előzmény:
 |
sensimillia
2007-04-16 21:01:51
|
283
|
Szia! Teljesen korrekt így, ahogy leírtad, nem akartam részletesebb leírást, és köszönöm.:) Örülök, hogy a wicca inkább vallás, mint "varázslók gyülekezete"... csak kiváncsi voltam. Hogy én mit gondolok a mágiáról? Hát, őszintén szólva soha nem foglalkoztam a témával. Hiszem, hogy működik, ha valaki elég magas tudati szinten van. Úgy képzelem, hogy inkább ettől függ a dolog sikere, nem a bonyolult szertartáson, meg sok kelléken. Abban meg nem vagyok biztos, hogy ilyen módon bele kell-e avatkozni a dolgokba...Ez nem jelenti azt, hogy ellenezném, csak nem tudom. Nyilván függ a szitutól is. Majd utánanézek, és beszélgethetünk a dologról, egyenlőre nagyon keveset tudok és gondolok róla... Azt hiszem, jobban érdekel a vallás fejezet, csak kiváncsi voltam... Dehogy okoztál csalódást!:) Szép estét és minden jót! sensimillia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|