|
|
|
|
 |
Tima2
2007-04-17 15:57:50
|
18
|
megkérdezhetem, hogy minek neked egy felnőtt nyest?
|
|
A hozzászólás:
 |
crowkins
2007-04-17 15:11:58
|
17
|
Üdv Takk1!
Nekem kéne a nyestecske ha megfognád !
Nekem "Horváth-féle élvefogóm" van de eddig csak a macskákat sikerült összegyűjtenem vele, pedig eléggé elnyestesedett környéken lakom.
Amúgy csalinak a Valeriána (macskagyökér) a legtutibb, mert úgy "illatozik" mint a párzó macskák, ezért ha egy kis vatta darabot beáztatsz és azt teszed be csalinak, már csak a szaga miatt is minden óvatosságát feledve, kiváncsiságból besettenkedik a nyest, görény, róka, macska stb.
Jó csapdázást ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|