Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-04-17 15:57:50 18

megkérdezhetem, hogy minek neked egy felnőtt nyest?

 

A hozzászólás:
crowkins Creative Commons License 2007-04-17 15:11:58 17

 Üdv Takk1!

 

Nekem kéne a nyestecske ha megfognád !

Nekem "Horváth-féle élvefogóm" van de eddig csak a macskákat sikerült összegyűjtenem vele, pedig eléggé elnyestesedett környéken lakom.

Amúgy csalinak a Valeriána (macskagyökér) a legtutibb, mert úgy "illatozik" mint a párzó macskák, ezért ha egy kis vatta darabot beáztatsz és azt teszed be csalinak, már csak a szaga miatt is minden óvatosságát feledve, kiváncsiságból besettenkedik a nyest, görény, róka, macska stb.

 

Jó csapdázást !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!